( 0 ) Giriş

2019 Yılının En Çok Satılan Akıllı Telefonları

2019 yılı içerisinde en çok satılan akıllı telefon modelleri açıklandı.

2019 Yılının En Çok Satılan Akıllı Telefonları

Teknoloji dünyasında özellikle akıllı telefon sektöründe 2019 yılı çok fazla rekabete sahne oldu. Özellikle ABD hükümetinin ve Trump ın Çin menşeili telefon modeli Huawei ambargo uygulaması 2019 yılı içerisinde çok konuşuldu.

En çok satılan telefon Iphone XR

Counterpoint Research firmasının verilerine göre 2019 yılı içerisinde iphone XR modeli 2019 yılının en çok satılan telefonu oldu. Onun peşinden takip edenler yine akıllı telefon sektörünün büyük pastasını elinde bulunduran Samsung geliyor.

Samsung' un Galaxy serisi A10 ve A50 modelleri iphone'u takip eden modeller oldu

Bu icerik 1063 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
2019 Yılının En Çok Satılan Akıllı Telefonları

Galaxy A50 Galaxy A10 en çok satılan telefonlar Ipone XR

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN