( 0 ) Giriş

Facebook Ve Ray-Ban Güçlerini Birleştirdi

Sosyal medya devi Facebook, dünyaca ünlü gözlük markası Ray-Ban'ın ana şirketi Luxottica ile güçlerini birleştirdi.

Facebook Ve Ray-Ban Güçlerini Birleştirdi

Sosyal medya devi Facebook, dünya çapında bir marka olan Ray-Ban'ın ana şirketi Luxottica ile ek sıkışarak güçlerini birleştirme kararı aldı.

Edinilen bilgiye göre Facbook' un Ray-Ban ile el sıkışmasının ardında artırılmış gerçeklik olarak tabir edilen bir teknolik hamle bulunuyor. Orion adı verilen bu projede Facebook un amacı akıllı telefon algısını tamemen değiştirmek.

Ray-Ban Facebook ikilisinin üzerinde çalıştığı gözlükte kullanıcıyı bilgilendiren bir ekran bulunacak. Bu gözlükle arama yapmak, sosyal medyada gezinmek ve video izlemek te mümkün olacak. Ayrıca Facebok geliştirdiği sesli akıllı asistan teknolojisini de bu gözlükte kullanacak.

Yapay zekanın hızlı bir şekilde girdiği günümüzde insanoğlunun başdöndüren gelişmeleri takip etmesi zor görünüyor. Akıllı gözlük projesinin 2023-2025 arasında her hangi bir sorun çıkmaz ise tüketicelere sunulacağı da edinilen bilgiler arasında.

Bu icerik 1170 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Facebook Ve Ray-Ban Güçlerini Birleştirdi

Ray-Ban Facebook

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN