( 0 ) Giriş

Google ödemesi Yapmadan Birinci Sayfaya Gelmek

Google'a reklam parası ödemeden de internet siteniz birinci sayfayada olabilir. Kapaklı web tasarım.

Google ödemesi Yapmadan Birinci Sayfaya Gelmek

Yukarıda başlığı okuyuncu bu nasıl olur diye düşünen kullanıcılar elbette vardır, Konuya hakim olan arkadaşlar ne demek istediğimi iyi bilirler. Özellik kendilerini SEO konusunda yetiştirmiş bir çok arkadaşımız bunun üzerine çalışıyor. Evet google'a para ödemeden de birinci sayfaya gelinebilir.

Yukarıda izah ettiğimiz gibi Google' da birinci sayfada olmak nerdeyse her internet sitesinin bir hayalidir ve buradaki varlığını korumak çok daha önemli olan bir durum. Bunu başarabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak dinamik olarak çalışan SEO uyumlu, etkileşimli bir internet sitesi sahibi olmanız gerekiyor. Eğer internet siteniz var ama bir yerlere gelemiyorsanız önçelikli olarak kullanığınız temayı gözden geçirin derim. Ciddi bir beklenti içerisinde iseniz wordpress yada joomla gibi temaları kullanmak yerine özel olarak kodlanmış web sitelerini tercih etmenizi öneririz. Bizler CARIN olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda özel olarak içerik yönetim sistemleri ve internet siteleri yapıyoruz. Temalar kullanarak müşterilerin işlerini riske atmak istemeyiz. Hele bu temayı biz oluşturmamış isek hiç uğraşmıyoruz. Müşterilerimiz bizim için önemlidir ve onların arama motorlarında bir yerlere gelmeleri ve konumlarını korumaları daha da önemlidir.

İnternet sitesini bir çocuk gibi düşünün sürekli olarak bakmanız ilgilenmeniz canlı tutmanız gerekir. Ancak bu şekilde bir yerlere varabilirsiniz. Günncel olmak önemli.

Hiç bir firma size Google'da birinci sayfa garantisi veremez. Eğer aynı sektörde elli kişiye aynı sözü verirseniz birinci sayfaya kaç kişiyi sığdırabilirsiniz. Bu iş emek ister, mücadele ister.

Eğer bir internet sitesi yaptırmak istiyorsanız ve benim işim ciddi diyorsaniz sizi bir kahve içmeye bekliyoruz. İşimiz telefonda pazarlama noktasından çok uzaktır. Sizinle bir kahve içip görüştüğümüzde bizi daha iyi anlayacaksınız.

Kapaklı web tasarım firmasıyız.

Bu icerik 1494 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Google ödemesi Yapmadan Birinci Sayfaya Gelmek

Kapaklı web tasarım Kapaklı Reklam Google ads Google reklamlar

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN