( 0 ) Giriş

Internet Sitesinin Başarıya Katkısı çok Fazla

Etkileşimli bir internet sitesi başarının en büyük anahtarıdır.

Internet Sitesinin Başarıya Katkısı çok Fazla

Günümüz dünyasında teknoloji akılalmaz bir şekilde ilerledi. Tabi bu ilerleme beraberinde arz talep dengesini de değiştirdi. Artık sokaklarda dükkan dükkan gezen insanları fazla göremiyorsunuz. Var ama olması gerekenden çok az.

Bunun en büyük sebebi internetin cebimize girmesi ve insanların her istediklerini internet üzerinden elde edebilmeleri. Örneğin bir araba bakacaksınız. Hangi oto pazarına gitsem diye düşünmenize gerek yok. Hemen google arama motoruna arama yazmanız yeterli. Milyonlarca marka model araba emrinizde.

Hal böyle olunca yani müşteri her istediğine cebinden erişmek isterse sizin bir mağaza sahibi yada üretici olarak müşetirnin cebine girmeniz gerekiyor.

EĞER İNTERNETTE YOKSANIZ MÜŞTERİ DE YOK

Bunun için ne yapacaksınız mecburen bir internet sitesi yaptıracaksınız. Peki nasıl bir internet sitesine ihtiyacınız var. Bunu detaylıca enine boyuna düşünüp önce ne yapmak istediğinize tam olarak karar vermeniz gerekiyor. Yani hedef kitleniz, materyalleriniz. Bunlar önemli unsurlar. İkinci planda alan ismine ihtiyacınız var. Firmanızı temsil edecek akılda kalır bir alan adı.

Tabi bunların tamamı sizin uzmanlık alanınıza girmiyor o yüzden bir internet firmasına gidiyorsunuz. İnternet sitesini de yaptırdınız. Müşterilerin cebine girmenin yolunu buldunuz demektir. Aradan zaman geçti ama beklediğiniz neticeyi hala alamadığınızı düşünüyorsanız, tam olarak doğru bir internet firmasına gitmediniz demektir.

Yazının başından da anlaşıcağı üzere doğru müşteri kitlesine yönelmenin yolu profesyonel bir firmayla çalışmaktan geçer. Piyasada bir sürü freelancer bulabilirsiniz ama destek almanız mümkün olmayabilir. Etkikili ve seo içerikli bir internet sitesi ve arkasındaki destek sizin için başarının anahtarı olacaktır.

Mehmet Aslan - Carin Porject Manager

Bu icerik 2111 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Internet Sitesinin Başarıya Katkısı çok Fazla

we tasarım dünyası Mehmet Aslan haberleri etkileşimli bir internet sitesi

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN