( 0 ) Giriş

Kapaklı Belediyesi

Kapaklı Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı 11 metropol ilçeden birisidir.Mevcut belediye başkanı Mustafa Çetin.

Kapaklı Belediyesi

Kapaklı Belediyesi, 2014 yılında ilçe oldu. İlçe olduğu bu tarihe kadar Türkiye Cumhuriyeti sınırlarında nüfusu en fazla olan kasaba ünvanın elinde bulunduruyordu. Çünkü ilçe olduğu tarihde nüfusu 70 bin civarında idi. Belkide bu bu rakam bazı il nüfüsları düzeyindedir.

Kapaklı Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin 11 metropol ilçesinde biridir. Şu andaki nüfusu son bilgilere göre 116 bin. Bu rakamın sürekli  olarak artmasında bir çok faktör bulunuyor. Bu faktörlerden en önemlisi bulunduğu konum itibarı ile organize sanayii kıyısında yer alması ve Çerkezköy Organize Sanayı Bölgesinde yer alan irili ufaklı pek çok fabrikanın Kapaklı' ya bağlı olması olarak gösterebiliriz.

Kapaklı Belediyesi'nin nüfus açısından artışının bir başka sebebi de İstanbul' un tarihi ve kültürel dokusunu koruma adına İstanbul'da bulunan büyük sanayi kuruluşlarının fabrikalarını bu bölgeye taşımasından kaynaklanıyor.

Kapaklı Belediyesi'nde ekonomik %80 oranında fabrika işçilerinin üzerinde dönmektedir. Pekçok yerel işletmede bulunmaktadır. İlçenin şu andaki belediye başkanı Mustafa Çetin'dir.

Bu icerik 1501 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Kapaklı Belediyesi

Kapaklı Belediyesi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Mustafa Çetin

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN