( 0 ) Giriş

Kapaklı Bilgisayar Ve İletişim Hizmetleri

Fatih Bilgisayar, uzun yıllardar Kapaklı'da hizmet veren bilgisayar ve cep telefonu tamir teknik servisidir.

Kapaklı Bilgisayar Ve İletişim Hizmetleri

Bilişim teknolojileri alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Fatih Bilgisayar, Kapaklı' da bilgisayar tamir ve cep telefonu teknik servisi olarak hizmet veriyor. Carin olarak web danışmanlık hizmeti verdiğimiz firma, sadece bulunduğu yerleşim yerinde değil Çorlu, Tekirdağ ve tüm Trakya olmak üzere bölgenin önemli tamir teknik servis firmasıdır.

KAPAKLI BİLGİSAYAR

Kapaklı bilgisayar servisi olarak hizmet veren firma her marka ve model laptop bilgisayarlarınız, masaüstü bilgisayarlarınız ve tabletleriniz için mükemmel çözümler üretmektedir. Bünyesinde bulundurduğu teknik servis ekibi ile bilgisayar arızalarınızı kısa sürede sonuçlandırabilmektedir. Firmanın bir diğer artı yönlerinden birisi de kullandığı teknik servis yazılımı. Firma bu yazılım sayesinde müşterilerini kaydediyor, cep telefonlarına kayıt mesajı yolluyor. Sistem sayesinde size verilen işlem numarası ile cihazınızın durumunu 7/24 Fatih Bilgisayar' ın internet sitesinde yer alan teknik servis sorgulama bölümünden sorgulayabiliyorsunuz.

Aynı zamanda Kapaklı iletişim hizmetleri de veren firma, her marka cep telefonlarının tamir ve teknik servis hizmetini veriyor. Tabiki firma özel bir servis. YETKİLİ SERVİS DEĞİLDİR. Şu anlama geliyor cihzanızı Fatih Bilgisayar' a getirmeden önce garanti hakkınızı kullanmanız gerekir.

Bu icerik 1715 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Kapaklı Bilgisayar Ve İletişim Hizmetleri

Kapaklı Bilgisayar Kapaklı Telefon Tamir Kapaklı İletişim Fatih Bilgisayar

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN