( 0 ) Giriş

Kapaklı'da Araç Kiralama Firmaları Ve Geleceği

Kapaklı, araç kiralama firmalarının faaliyet gösteridği yerdelerden biri. Peki bu araç kiralama sektörü nedir? Araç kiralama işi nasıl gelişir?

Kapaklı'da Araç Kiralama Firmaları Ve Geleceği

Araç kiralama veya başka bir yöntemle filo kiralama günümüzde insanların çokça tercih ettiği yöntemlerden birisidir. Bu şekilde araç kullanımın pek çok sebepleri var tabiki. Bunun sosyal ve ekonomik yönleri ağır basıyor.

ARAÇ KİRALAMA MI ARAÇ SATIN ALMAK MI ?

Günümüzde tenolojinin bütün imkanlarıyla donatılmış bir araç istiyorsanız ciddi bütçeler ayırmanız gerekebiliyor. Aracı aldıktan sonra da iş bitmiyor tabiki bunun vergisi, sigortası derken bir aracın yıllık size ciddi bir maaliyeti ortaya çıkıyor. Amaç sürekli araç kullanmak değilsi araca para bağlamanın bir mantığı bulunmuyor.

Peki araç kiralamadaki mantık nedir dediğimiz şu cevaplar karşımıza çıkıyor. Şöyle basit bir örnekle olayı açıklayalım. Bir iş görüşmesine gideceksiniz ve araç lazım günlüğü 150 liradan en basit bir aracı kiraladınız. Sabah aracı aldınız akşama belirtilen saatte iade ettiniz. Şimdi ne kazandınız;

1-) Bu gün BMW araç kiraladınız ve bindiniz.

2-) Özel tüketin vergisi ödemedeniz

3-) Kasko ödemediniz

4-) Kendi aracınız olmadığı için yıpranma payı sizi ilgilendirmiyor.

Ama araç size ait olmuş olsaydı. Bütün bunları düşünmek zorunda kalacaktınız. Artık bu gün BMW bindiniz yarın Audi ye binme şansınız var. Ama kendi arabanız olsaydı bu kadar rahat haraket edemizdiniz.

Okyucularımıza tavsiyemiz sadece müşteri görüşmeleri veya sık olmayan kullanımlar için araç satın almayın. Kiramayın karlı çıkın.

Kapaklı' da araç kiralama firmalarından yukarıda değindiğimiz husaslardan dolayı araç kiralayabilirsiniz.

Bu icerik 1684 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Kapaklı'da Araç Kiralama Firmaları Ve Geleceği

Kapaklı filo kiralama filo kiralama araç kiralama kapaklı kapaklı araç kiralama

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN