( 0 ) Giriş

Kurumsal Kimlik Çalışması İle Firmanızı Baştan Tasarlıyoruz

Firmanızın kurumsal kimlik çalışması bir bütünlük temsil etmiyor ise ciddi bir vizyon sorununuz var demektir.

Kurumsal Kimlik Çalışması İle Firmanızı Baştan Tasarlıyoruz


Kurumsal Kimlik Nedir?

Bir firmayı temsil eden logodan tutunda kullanılan renklere vizyonuna ve hatta yazı karakterine kadar tüm materyallere ve bunların piyasaya arz edilme yöntemine kurumsal kimlik denir. Kurumsal kimlik bir firma için bütünlük anlamı ifade etmelidir. Logosunun taşıdığı çizgiler aynı zamanda misyonu ifade eder. Firmanın kullandığı materyallerin farklı yerlerde renklerinin değişik kullanılması bile insanların kafasında olumsuz bir algı oluşturur.

Kurumsal kimlik çalışması yaparken firmanın misyonu esası üzerinden toplum üzerindeki etkilere kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmeli, kullanılacak olan renkler ve çizimler buna göre ayarlanmalıdır.

İlk bakışta logo, kartvizit ve diğer materyallerin hazırlanması basit bir iş gibi görünebilir ancak çalışmanın her aşaması iyice düşünülmesi gereken bir meseledir.

Kurumsal kimlik çalışmasının bir başka aşamasıda hazirlanan materyallerin piyasaya arz edilme durumudur. Bu arz, basılı materyaller ile yapılabileceği gibi bu dijital ortam daha çok kendini göstermektedir. Bu djital ortamın en başlıca yollarından birisi de kurumsal bir internet sitesi ile kullanıcıya ulaşmaktır. Nerdeyse basılı materyallerden daha fazla sonuç alabileceğiniz alan internettir.

CARIN, firmanızın kurumsal yapısını sıfırdan ele alarak logo, katalog, kartvizit, promosyon materyalleri, markalaşma ve internet sitesi gibi bütünlük teşkil eden unsurları hazırlayarak size yeni vizyon oluşturur. Ayrıntılı bilgi ve görüşme için bizi arayıp bir kahvemizi içebilirsiniz.

Bu icerik 1213 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Kurumsal Kimlik Çalışması İle Firmanızı Baştan Tasarlıyoruz

Kurumsal kimlik nedir? Kurumsal Kimlik Çalışması

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN