( 0 ) Giriş

Marka Nedir? Markalaşmanın Önemi

Günümüz ticari hayatında marka nedir? markalaşmanın önemi nedir?

Marka Nedir? Markalaşmanın Önemi

Günümüz ticareti online pazarlara taşınmakla birlikte yüzbinlerce çeşit ürün ve bir o kadarda marka tüketici ile buluştu. Birbirinde farklı logo isimlerle karşımıza çıkan marka anlayışı lokal ve global pazarlarda iyice etkisini gösteriyor

Marka Nedir? 6769 sayılı Sınai ve Mülkiyet Kanunu çerçevesinde bir müteşebbisin mal ve hizmetlerinin diğer müteşebbisin mallarında veya hizmetlerin ayırt edici her nevi işaret, sözcük, renk, rakam ve resimler içeren özel bütünlüktür. Bu mal veya hizmet gerekli şartları taşıma halinde günümüzde  Türk Patent Enstütüsü tarafından berlirli bir sınıf veya sınıflara mahsus olmak üzere onaylanmaktadır.

Markalaşmanın Önemi

Yukarıda genel olarak markanın ne ifade ettiğine değindik. Ürünlerin veya hizmetlerin ticari pazarlarda birbirinden ayırt edilmesi ve değerlerinin korunması konusunda mutlak bir şekilde markalaşma sağlanmalıdır. Bu özellikle müşterinin zihninde ürün veya hizmetin kalıcı olarak kalması açısından önem işaret eder.

Günümüz müteşebbisleri ürün veya hizmetlerini yerel ve global pazarlarda tanıtmak için yoğun bütçeler ayırmaktadır.

 

Bu icerik 1112 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Marka Nedir? Markalaşmanın Önemi

Markalaşmanın Önemi Marka Nedir

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN