( 0 ) Giriş

Nano Çip Nedir?

5G teknojisinin aktif olarak hayatımıza girmeye başladğı şu günlerde herkesin sorduğu soru olan Nano Çip Nedir sorusunun cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

Nano Çip Nedir?

Teknolojinin hayatımıza girişi baş döndürücü bir hızla devam ediyor. Bir zamanlar paralı tren gişelerinden akbil kullanımına geçilmesi geçtiğimiz yüz yıla bakarsanız hiçde uzun olmadı. Artık ödemelerimizi kartla yapıyor hattı bazen kart bile kullanmadan bir sms ile bile para gönderebiliyoruz. Ödeme alternatiflerimiz çok başkalaştı.

Veri akışının hızlanması ile birlikte artık büyük verileri hızlı internet alt yapısı ile çok uzaklara gönderebiliyoruz. 5G teknolojisi bu alanda çok büyük yenilikler sokuyor hayatımıza. Şimdi yeni bi teknoloji olan nano chip (çip) insanların hayatına girdi bile. Peki bu nano chip (çip) nedir? Nano chip nasıl kullanılır?

Nano Chip Nedir? Nano Chip Nasıl Kullanılır?

Kimlik bilgilerimizden adli kayıtlarımıza ve adres bilgilerimize kadar pek çok bilginin yeni kimlik kartları üzerinde yer alan çip üzerinde barındırıldığını daha önce öğrenmiştik. Şimdi bilim adamdalı daha uçuk bir teknolojiyi insanın hayatına sokmayı başardı. NANO CHIP (ÇİP).

Nano chip (çip) milimetrik büyüklüklere sahip olan üzeride bilgi barındıran parçacıklardır. Bu çipler insan vücuduna yerleştirilebilme özelliğine sahip olan çip teknolojisi olarak bilinir. Bütün kişisel verileriniz bu çiplere yüklenebilir ve siz bu çipler sayeisnde hayatını üzerinizde hiç bir belge taşımadan devam ettirebilirsiniz. Tren ve tramvaylara binerken ödeme yapabilirsiniz. Evinizin elektronik kilidini açmak için bu sadece deri altındaki çipi göstermeniz yeterli.

İsveç' te pek çok vatandaş hayatını bu şekilde sürdürmeye başladı bile. Ancak bunun bazı olumsuz yönleri de var. Bazı bilim adamları bu çiplerin insan sağlığına zarar verebileceğini savunurken bazı bilim adamları bu çiplerin kopyalanıp kötü amaçlarla ile kullanılabileceğini düşünüyor.

Bizim görüşümüz ise bu gelişen nano çiplerin ileride kontrol edilebilen insan kitleleri oluşturacağı ve heklenebilir bir insan modeli oluşturacağı yönünde.

Bu icerik 5685 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Nano Çip Nedir?
Nano Çip Nedir?

Nano chip Nano Çip

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN