( 0 ) Giriş

Samsung Galaxy M30s 6000 MAh Bataryaya Sahip

Galaxy m30 un gelişmiş bir versiyonu olan Samsung Galaxy M30s 6000 mAh bir batarya kapasitesine sahip.

Samsung Galaxy M30s 6000 MAh Bataryaya Sahip

M serisini kullanıcıları ile buluşturan akıllı telefon devi Samsung, Galaxy M30s serisi ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Galaxy M30s, size daha büyük bir batarya, daha yüksek çözünürlükte bir kamera ve mükemmel bir işlemci sunuyor.

Telefonun boyutu 4.6 inch ve 1080 x 2340 pixel çözünürlük sunuyor. 420 nit parlaklık değerine sahip. 6GB Ram ve 128 Gb dahili depolama alanı mükemmel işlevselliğe sahip.

Galaxy M30s ön kamerası 16 Megapixel ve arka kamerası inanılmayacak derecede 48 megapixel bir çözünürlüğe sahip durumda. Bunların yanında 5 megapixel derinlik algılama sensörü ve 8 megapixel ultra geniş açılı kamera da var. 6000 mAh bataryası ile daha uzun süre telefon kullanımı sunuyor.

Bu icerik 1090 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Samsung Galaxy M30s 6000 MAh Bataryaya Sahip

galaxy m30 özellikleri galaxy m30s

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN