( 0 ) Giriş

TEKNOFEST 2019 İSTANBUL Başladı

Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliklerinden TEKNOFEST, İstanbul uzay, havacılık ve teknoloji festivali başladı.

TEKNOFEST 2019 İSTANBUL Başladı

Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliklerinden TEKNOFEST, İstanbul havacılık,uzay ve teknoloji festivali (TEKNOFEST İSTANBUL) büyük bir coşkuyla başladı.

17/22 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festivale katılımın yoğun bir şekilde olduğu gözleniyor. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde gerçekleştirilen festival eski Atatürk Havalanında gerçekleştiriliyor.

Türk Hava Kuvvetleri, Türk Kara Kuvvetleri, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Solo Türk, Hürkuş ve daha pek çok kurum tarafından gösteriler düzenlendi. Bu gösterilerde TEKNOFEST İSTANBUL için getirilon SU-35 Rus Savaş uçağıda yerini aldı.

 

Bu icerik 1131 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
TEKNOFEST 2019 İSTANBUL Başladı

T3 VAKFI Teknofest İstanbul TEKNOFEST 2019 SU-35

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hestiacp De Webmail çalışmama Sorunun çözümü

Hestiacp De Webmail çalışmama Sorunun çözümü

Hestiacp kullanışlı bir hosting kontrol panelidir. Burda kaşılaştığımız bir webmail oops. uyarısının nasıl çözüldüğünden bahsedicez.

Carin - 5 Haziran 2024 Çarşamba

İnceleyin »

Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 31 Mayıs 2023 Çarşamba

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.