( 0 ) Giriş

TV5

Tv5 televizyonu yayın kanalını ve kanala ait www.tv5.com.tr internet sitesini inceledik.

TV5


Ülkemizde yayın yapan ulusal kanalları ve onlara ait internet sitelerini incelemeye devam ediyoruz. Tv5 televizyonu ve ona ait olan www.tv5.com.tr internet sitesini sizler için inceledik.

Tv5 Televizyonu

Anadolu İletişim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışmalarını yürüten TV5 Televizyonu, kültürel ağırlıklı olarak yayın yapan milli televizyon kanalı olarak biliniyor. Yaptığı yayınlarda ağırlıklı olarak islam kültür ve medeniyeti üzerine çalışan kanal, yurt içinden ve yurt dışından pek çok izleyici kitlesine sahip bulunuyor.

Tv5 Televizyonu Frekans

Tv5 televizyonu Türksat 4A uydusu üzerinden izleyiileri ile buluşuyor. Tv5 televizyonunu uydu cihazlarından rahat bir şekilde izleyebilmek için aşağıdaki bilgileri uydu cihazınızın ayarlarına girmeniz yeterli.
Kanal adı: TV5
Uydu: Türksat
Frekans:12729 
Sembol Oranı: 30000
Polarizasyon:V - Dikey
FEC:  2/3

TV5.COM.TR

Tv5 televizyonunun resmi internet sitesi tv5.com.tr , köşe yazarlarından aktuel konulara, ekonomiden spora kadar pek çok konuda okurları ile buluşuyor. Ayrıca uydu üzerinden tv5 kanalı canlı izleyemeyenler için birde canlı yayın linki bulunuyor.

Bu icerik 1320 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
TV5

Anadolu İletişim Hizmetleri A.Ş. tv5 televizyonu tv5 web sitesi

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN