( 0 ) Giriş

Web Sitesi Neden Gereklidir?

Yapay zekanın yavaş yavaş hayatımıza girdiği bu yüzyılda bir web sitesi neden gerekli bunu ele aldık.

Web Sitesi Neden Gereklidir?

Günümüz teknolojisi, insanların tüm işlerini bilgisayar sistemlerine döktüğü bir dönemde. Bu yetmiyormuş gibi bir de karşımıza yapay zeka yani öğrenip kendini geliştirmeye çalışan makineler çıktı. Tabi hiçbirşe insan kadar olması mümkün değil. Ama bilimadamları bu konuda bayağı aşama kaydetmiş durumda.

Hal böyle iken gerek hizmet sektöründe gerekse alışveriş sektöründe firmalar tamamen dijital ortama girmiş durumdalar. Çünkü kullanıcılar aradıklarını öncelikli olarak internete sormakta ve bilgiyi burdan almatadır. Türkiye'nin en işlek caddesinde dükkanınız olsa arka sokakta beşinci kattaki ofisinde online ticaret yapan birinin potansiyelini yakalayamazsınız. Küçük çaplı iş yapanında tutunda en büyük alışverişmerkezlerine kadar herkes ürünlerini internet ortamına dökmüş durumda.

İnternet sitesinin her ay ödyeceğiniz yüklü kirası yok, içinde çalışan eleman da yok. Yani size olan maaliyeti devede kulak bile değil. Şu dönemde bir web sitesine en basitinden 3 bin lira ödeseneniz bir daha bu parayı ödemek zorunda değilsiniz. Ama elemana, dükkana her ay para ödemek zorundasınız.

Bilmem yeterince anlaşıldı mı bir web sitesi neden gerekli.

Bu icerik 1048 kişi tarafından incelendi.


İÇERİK GÖRSELLERİ
Web Sitesi Neden Gereklidir?

Web sitesi gerekli

DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN
Hikvision Solar Kamera

Hikvision Solar Kamera

Hikvision'in güneş enerjisiyle çalışan Solar Kamera serisi, 4 MP çözünürlüğü ve sim kart desteği ile güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Carin - 21 Mart 2024 Perşembe

İnceleyin »

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google WorkSpace Eposta Yapılandırması

Google workspace üzerinde domain ekleme ve eposta sistemini kullanmak için gerekli DNS ayarlarımız.

Carin - 5 Şubat 2024 Pazartesi

İnceleyin »

Carin

Carin

Carin, geniş bir yelpazede güvenlik ve dijital çözümler sunan bir şirkettir. Şirketin odak noktası, müşterilerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak ve dijital varlıklarını geliştirmek üzerinedir.

Carin - 30 Mayıs 2023 Salı

İnceleyin »

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip Network Kamera Sistemleri

Ip network tabanlı güvenlik kamera sistemeleri ve genel özellikleri fiyatları hakkında.

Carin - 16 Nisan 2023 Pazar

İnceleyin »


WEB TASARIM

Web tasarım, kişisel yada kurumsal bir yapının bilgi ve belgerinin internet ortamına taşınması için yapılan çalışmaların tamamına denir. Pek çok web tasarım dilleri bulunmaktadır. İnternet dünyasında en çok kullanılan dinamik web tasarım dilleri PHP,ASP olarak bilinmektedir. Hem php hem de asp web tasarımcıları tarafından çokça kullanılan dillerdendir. Web tasarım alanında faaliyet yürüten pek çok firma şu an piyasada varlık göstermektedir. Web tasarım, hazır tasarım ve özel tasarım olarak iki sınıfta kendini göstermektedir.

SEO NEDİR

İnternet dünyasına firmaların birer birer geçmesiyle birlikte arama motorlarında kıyasıya bir savaş başlamıştır. Her internet sitesi sahibi mevcut internet sitesinin arama kriterlerine göre googleda ön planda olmasını arzu etmektedir. İşte burada seo nedir kelimesi arama motorlarında en çok aranan kelime haline gelmiştir.
Seo, mevcut bir internet sitesinin arama motorları kriterlerine göre yeniden yapılandırılarak oluşturulan çalışmaların tamamına denir. Özgün içerik, kaliteli kodlama, backlink, trafik büyük önem arz etmektedir.
ödeme araçları

Carin 2020 ©. Tüm Hakları Saklıdır.

  0 282 606 0575          

designed by CARIN